Czapki na każdą pogodę
Strona główna » Poradniki » Wełniane czapki najlepsze?
Producenci czapek
Czapki WoolTown Czapki Loman Czapki Neverland Czapki Satila Czapki The North Face Czapki Viking
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 8-18

Zamówienia: sklep@asport.pl
Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
Gwarancje: gwarancje@asport.pl
Czapki w 3D

Wełniane czapki najlepsze?

Pasują niemal do wszystkiego i na każdą okazję. Są idealne zarówno na narty, jak i na codzień. Do wełnianej czapki łatwo dobrać szalik, a najlepiej po prostu kupić gotowy zestaw. W naszej ofercie znajduje się wiele fasonów i kolorów takich czapek, dlatego każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Krój wielu czapek wełnianych, które oferujemy, został tak zaprojektowany, by fryzura pod nią nie niszczyła się. Szczególnie możemy polecić czapki z przedłużonym tyłem, nieco luźniejsze:

Czapki wełniane
Wełniane czapki są bardzo twarzowe, a aplikacje i pompony nadają im uroku.

W naszej ofercie mamy również czapki posiadające domieszkę sztucznych włókien, np. poliestru lub akrylu. Stosuje się je, by zwiększyć trwałość i elastyczność wyrobu.

Każda wełniana czapka, jaką można znaleźć w naszym sklepie, jest wysokiej jakości, doskonale odszyta i wykończona.

Zalety wełny

Wełna posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne - dzięki temu w czapce nie będzie zimno nawet podczas największych mrozów. Warto pamiętać, że wełna o luźniejszym splocie lepiej izoluje niż ta, która jest utkana ciasno.

Wełna Dodatkowo wełna posiada właściwości antystatyczne, co oznacza, że na czapce nie osiada kurz, drobne pyłki itp.

Prawdziwa wełna jest naturalna, dobrze tolerowana przez organizm, praktycznie nigdy nie uczula. Jest więc doskonała dla alergików, również dzięki właściwościom antystatycznym. Czapka uszyta z wełny nie będzie się gnieść. Poza tym w takiej czapce nawet po spoceniu się nie będziemy mieli wrażenia wilgoci i będzie nam ciepło, ponieważ wełna jest z natury higroskopijna.