Czapki na każdą pogodę
Strona główna » Poradniki » Czapka – pomysł na walentynkowy prezent!
Producenci czapek
Czapki WoolTown Czapki Loman Czapki Neverland Czapki Satila Czapki The North Face Czapki Viking
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 8-18

Zamówienia: sklep@asport.pl
Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
Gwarancje: gwarancje@asport.pl
Czapki w 3D

Czapka – pomysł na walentynkowy prezent!

Walentynki to magiczny czas – wszędzie pełno zakochanych par wyznających sobie miłość na 1000 sposobów. Luty już tuż, tuż – stąd warto pomyśleć, w jaki sposób zaskoczyć swoją walentynkę. Być może wydaje Ci się, że wyczerpałeś już wszelkie pomysły na miłosny prezent – kwiaty, czekoladki, perfumy i inne oklepane prezenty – to już wszystko było, nie tego szukasz. Ale nie martw się! Mamy dla Ciebie super pomysł na walentynkowy prezent dla ukochanej osoby: czapka!

Przytulający się ludzie w czapkach

Tak, czapka – bardzo dobrze widzisz. Prawdopodobnie jesteś zdziwiony i myślisz, że to kolejny chwyt marketingowy, jakich sporo w okresie walentynkowym na każdym kroku. Zanim jednak zdecydujesz się odpuścić sobie ten pomysł – koniecznie czytaj dalej – myślę, że uda nam się Ciebie przekonać do takiego uroczego upominku.

Jest mnóstwo argumentów przemawiających za tym, że zakup czapki dla drugiej połówki to naprawdę dobry pomysł. Postanowiliśmy jednak skupić się na tych najważniejszych:

Będzie mu/jej ciepło!

Czyż jest lepszy sposób pokazania tego, że kogoś bardzo kochasz aniżeli właśnie codzienna troska? Kupując swojej ukochanej osobie czapkę dajesz sygnał mówiący o tym, że chcesz by Twoja druga połowa była zdrowa, było jej ciepło, wygodnie. Załóż czapkę swojej walentynce i ruszajcie na zimowy spacer!

Jest w czym wybierać!

Dokładnie tak – w sklepach, zarówno tych online jak i lokalnych w tym okresie można cieszyć się z ogromnego wyboru czapek zimowych wszelkiej maści. Co więcej, teoretycznie styczeń – luty to czas zimowych wyprzedaży – można kupić czapkę w naprawdę okazyjnej cenie i tym samym mieć oszczędności na dokupienie np. szalika czy też zabranie ukochanej połówki do kina. To też miła wiadomość dla tych, którzy mają dość uszczuplony budżet, a chcą podarować walentynce coś wyjątkowego.

Czapek nigdy nie za dużo! A oto kilka miłych, cieplutkich i wyjątkowych propozycji walentynkowych czapek :).


Dla niego

Czapki dla niego


Dla niej

Czapki dla niej

Pamiętaj też, że Walentynki to nie tylko święto zakochanych, ale po prostu wspaniała okazja by wyrazić komuś ciepłe uczucia – czapka zatem może być miłą niespodzianką nie tylko dla drugiej połówki, ale też – dziecka, babci, siostry czy kolegi z pracy!