Czapki na każdą pogodę
Strona główna » Czapki dla dzieci

Czapki dla dzieci

Producent: Cena: od do
Ilość produktów: 13
Czapki dla dzieci, czapki dziecięce

Czapki dla dzieci, które oferujemy, doskonale zabezpieczają przed zimnem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Są ponadto ładne, cieplutkie i miękkie. Ze względu na wesołą kolorystykę i ciekawy wygląd na pewno spodobają się każdemu dziecku.

Nasze czapki dla dzieci zostały wykonane z odpornych na śnieg, mróz i deszcz materiałów, które dodatkowo wyróżniają się wysoką termiką. Należy do nich naturalna, żywa wełna merino, która znana jest ze swoich właściwości ocieplających i odprowadzających wilgoć. Dodatkowo wełna merino w ogóle "nie gryzie", jest miękka, miła w dotyku i delikatna dla wrażliwej skóry dziecka. Niektóre modele mają domieszkę akrylu oraz polarową podszewkę na wysokości uszu, która dodatkowo zapobiega utracie ciepła. Nasza oferta zawiera również modne, wygodne i zabezpieczające uszy czapki uszatki.

Czapki te są produkowane przez bardzo dobre, polskie firmy Neverland i Loman, specjalizujące się w szyciu wygodnych i ciepłych czapek wysokiej jakości. Bogata, żywa i wesoła kolorystyka, jak i wiele różnych fasonów pozwoli na to, by mała dziewczynka lub chłopiec z łatwością mogli wybrać idealną czapeczkę.