Czapki na każdą pogodę
Strona główna » Gdzie kupić czapki
Producenci czapek
Czapki WoolTown Czapki Loman Czapki Neverland Czapki Satila Czapki The North Face Czapki Viking
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 8-18

Zamówienia: sklep@asport.pl
Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
Gwarancje: gwarancje@asport.pl
Czapki w 3D

Gdzie kupić czapki

Internetowy sklep sportowy Asport.pl
www: www.asport.pl
Asport.pl jest Sportowym Sklepem Internetowym należącym do F.H.U. "WEB-COM" Marcin Rozmus z siedzibą w Kozach przy ul. Tęczowej 2b. Sklep powstał w 2005 roku i szybko stał się jednym z liderów w branży internetowych sklepów sportowych.

Obecnie Asport oznacza doskonałą jakość obsługi klienta, szczegółowe opisy, ekspresową dostawę i profesjonalny zespół.

W naszym teamie pracują wyłącznie eksperci, dla których sport to sposób na życie oraz pasja. Opierając się na ich wiedzy i doświadczeniu wybierzesz odpowiedni sprzęt dla Twoich potrzeb.

Nasz sklep stawia na wysoki poziom obsługi klienta i bezpieczeństwo zakupów. Kupując u nas, masz szansę się o tym przekonać. Dodatkowo zapewniamy wysyłkę znacznej części towaru już w ciągu 24 godzin, a to wszystko dzięki rozbudowanym magazynom i dużej sieci dostawców.

Kładziemy nacisk na jakość sprzedawanych produktów, dzięki czemu w naszej ofercie można znaleźć niemal wyłącznie produkty znanych i cenionych marek, takich jak Rollerblade, Powerslide, Hyper, Tempish. Poza markami oferującymi rolki w naszym sklepie możesz znaleźć wiele innych firm produkujących sprzęt sportowy i turystyczny. Są to m.in. Adidas, Reebok, The North Face, Columbia, Marmot, Deuter, Nike, Puma, Timex, Uvex i wiele, wiele innych.

Bezpieczeństwo zakupów i transakcji
Do naszych priorytetów należy bezpieczeństwo zakupów i transakcji. Dane potrzebne do zawarcia i dokonania transakcji i wszystkie inne dane naszych klientów są zabezpieczone certyfikatem SSL. Posiadamy także certyfikat "Zaufana strona", który gwarantuje bezpieczeństwo zakupów dokonywanych w naszym sklepie. Dodatkowo możesz zapoznać się z 10 powodami, dla których zakupy w sklepie Asport.pl są bezpieczne.
Nasze certyfikaty Wiemy, jak ważne są dla klientów takie aspekty zakupów przez internet, jak bezpieczeństwo i zaufanie dla sklepu. Dlatego możemy się pochwalić różnego typu certyfikatami stwierdzającymi naszą wiarygodność. Najważniejszym z nich jest Europejski Certyfikat "EURO-LABEL", który uzyskaliśmy już 25. 09. 2006 r., będąc zresztą pierwszym w Polsce sportowym sklepem internetowym w ten sposób wyróżnionym. Gwarantuje on, że nasz sklep spełnia wszystkie wymagania i wytyczne przepisów europejskich obowiązujących sprzedawców interneto
70 000 pozytywnych komentarzy W naszym aukcjach na Allegro posiadamy już ponad 70 000 pozytywnych komentarzy, co dobitnie świadczy o naszym profesjonalizmie i dbałości o jakość obsługi.

Nasze konta na allegro.pl: asport, asport_pl
Wyróżnienia Wiele pozytywnych opinii ze strony klientów spowodowało, że zajęliśmy drugie miejsce w Rankingu Sklepów Zaufane Opinie Ceneo.pl 2012. Jest to prestiżowe wyróżnienie gwarantujące wysoką jakość obsługi, terminowość i bezpieczeństwo przesyłek i dużą dostępność oferty. Sklep Asport.pl otrzymał również wyróżnienie od portalu Opineo.pl gdzie klienci mogą wypowiadać się na temat naszych usług. Dziękujemy za wszystkie opinie, zarówno te pozytywne, jak i konstruktywne - wszystkie motywuja nas do dalszego działania.