Czapki na każdą pogodę
Strona główna » Poradniki » Poznaj technologie stosowane w czapkach marki Neverland
Producenci czapek
Czapki WoolTown Czapki Loman Czapki Neverland Czapki Satila Czapki The North Face Czapki Viking
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 8-18

Zamówienia: sklep@asport.pl
Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
Gwarancje: gwarancje@asport.pl
Czapki w 3D

Poznaj technologie stosowane w czapkach marki Neverland

Czapki Neverland już od wielu sezonów cieszą się ogromną popularnością wśród modnych i aktywnych ludzi. Jednak myli się ten kto sądzi, że jest to spowodowane jedynie tym faktem, że dobrze wyglądają. Ich prawdziwym sekretem są stosowane przez markę technologie, o których to właśnie będzie dzisiejszy poradnik.

Czapki Neverland – technologie, dla których warto je kupić

THINSULATETM INSULATION

THINSULATETM INSULATION

Mamy tutaj do czynienia z mikrowłóknem wysokiej jakości posiadającym rewelacyjne właściwości termoizolacyjne. Użycie tej technologii podczas produkcji czapek sprawia, że zostaje stworzona ochrona głowy nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Dodatkowo jest to rozwiązanie lekkie i trwałe.

ÖKO-TEX

CERTYFIKAT ÖKO-TEX STANDARD 100

Międzynarodowe Stowarzyszenie na Rzecz Badań i Rozwoju Ekologii Wyrobów Włókienniczych przyznaje od 1992 roku ten szczególny znak jakości. Jest on przyznawany tkaninom, które nie mają w sobie żadnych szkodliwych substancji, co znaczy że czapki Neverland tak odznaczone są w pełni bezpieczne, nietoksyczne i hipoalergiczne.

PREVENT

PREVENT

Jest to membrana - wiatroszczelna i wodoodporna, którą zamieszcza się w zewnętrznych warstwach odzieży. Warto również wspomnieć o jej wysokiej oddychalności. Sama struktura membrany wyglądem przypomina plaster miodu.

CLIMAYARN

CLIMAYARN®

Mamy tutaj do czynienia z unikatowym połączeniem wełny merino oraz polipropylenu, które daje użytkownikowi optymalne warunki – nie jest mi w czapkach z zastosowaniem tego materiału ani za gorąco, ani za zimno. To najlepszy możliwy sposób wykorzystania zalet naturalnego włókna w połączeniu z trwałość włókien syntetycznych.

To kilka wybranych technologii stosowanych w czapkach Neverland. Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na ich temat – zapraszamy tutaj.